Serenay Sarıkaya ve Mert Demir aşklarını ilan etti

Serenay Sarıkaya ile ‘Ateşe Düştüm’ şarkısıyla çok konuşulan Mert Demir, bir süredir aşk yaşadıkları yönündeki haberlerle magazin gündeminden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul Havalimanı’na gece saatlerde inen ikili, İtalya tatili sonrası birlikte görüntü vermemek için havalimanından ayrı ayrı çıkış yapmıştı.

Milano dönüşünde neşesinin yerinde olduğu gözlenen ve gazetecilerle sohbet eden güzel oyuncu, Mert Demir’le ilgili aşk soruları karşısında her zaman olduğu gibi sessizliğini korumuştu.

MERT DEMİR’E ‘GAZETECİ’ UYARISI!

Muhabirleri fark edince hemen sevgilisini arayan Sarıkaya, basın mensuplarının görüntü aldığını haber vermişti. Yaklaşık 15 dakika sonra havalimanında tek başına görüntülenen Mert Demir de oyuncu sevgilisi gibi sessiz kalmayı tercih etmişti.

Son dönemin popüler şarkıcısı, yöneltilen tüm sorulara teşekkür etmekle yetinmişti. Serenay gibi yüzü gülen Mert Demir, Sarıkaya’dan ayrı bir şekilde İstanbul Havalimanı’ndan ayrılmıştı.

AŞK İTİRAFI GELDİ!

Serenay Sarıkaya, önceki gün Etiler’de bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülendi. Güzel oyuncu, aşk dedikodularıyla ilgili sessizliğini bozdu.

Terlikleri ile dikkat çeken Sarıkaya, “Birlikteliğiniz nasıl gidiyor?” sorusuna, “Güzel gidiyor, her şey yolunda, Milano tatili de harikaydı” cevabını verdi.

“BAYRAM İÇİN MERT’LE PLANIM YOK”

Yeni tatil planı da sorulan 31 yaşındaki oyuncu, “Bayram için Mert’le planımız yok. Benim iş görüşmelerim var, onlarla ilgileneceğim” açıklamasını yaptı.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x